Ilu języków warto się uczyć jednocześnie?

Zapewne każda osoba, która interesuje się językami obcymi i lubi się ich uczyć przynajmniej raz uległa pokusie rozpoczęcia nauki czegoś innego niż to co jest aktualnie jej największym celem. Każdy z nas chwycił kiedyś za książkę do włoskiego, angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, japońskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, czy czeskiego, pobawił się przy niej doskonale przez krótszy okres czasu i następnie rzucił w kąt bez osiągnięcia wymiernych korzyści… DLACZEGO?

Ponieważ jednym z kluczowych czynników wpływających na jakość nauki języka obcego jest zdecydowanie czas, który jej poświęcimy ale także i zaangażowanie oraz świetni lektorzy którzy pracują w Instytucie Językowym Leonardo . Mając do czynienia jedynie z jednym językiem nie sprawia problemów codzienne poznanie 20 słówek, przetłumaczenie dłuższego tekstu, przesłuchanie audycji radiowej, przeczytanie kilkunastu stron książki czy rozmowa ze znajomym.

W przypadku kilku języków  trudniej jest się ich nauczyć ale z Naszym Instytutem wszystko staje się łatwe i proste! Posiadamy wyspecjalizowanych lektorów którzy nauczą Państwa kilku języków obcych równocześnie oraz rozplanują materiały aby nauka była owocna i przyjemna!

Zapraszamy już dziś!

Napisz komentarz